Jak cvičit nejlíp venku tuto zimu?

Zatímco někteří útočiště v teplejších lokalitách, v zimě přináší Brrr pro většinu v Severní Americe, se sněhem a ledem na startu. Že může dělat to vše přitažlivější vykonávat uvnitř. Ale absolvování celou sezónu pocení pod umělým osvětlením je bezútěšný dřina. A nemusíte běžet jako Rocky přes sněhové závěje obrátit nový list – vnější – se svými zimními tréninku.

Jako zahřívání, zde jsou některé cvičení nápady, plus rady od profesionálů, které vám pomohou dostat vás ven a držet vás v bezpečí, zatímco rozšiřuje své obzory fyzické aktivity v zimě:

Zhodnotit z venkovních výhod vychladnout námitky. Získání mimo každém ročním období má své výhody. Výzkum z univerzity v Tampere ve Finsku ukazují, že kombinuje fyzickou aktivitu a přírodu – a to jak známo, pro zlepšení obecné a duševního zdraví – je spojena s lepší psychickou pohodu. A to i na úrovni povrchu, cvičení říkají odborníci jít ven poskytuje další jasnou výhodu, pokud jste uvízl v interiéru: rozmanitost. To platí pro všechno od prostě běží pod širým nebem se budou moci přijmout zimní aktivity, jako je běh na lyžích, kde sníh je bohatá.