Jurgan Klopp: Máme lepší plán

Jurgan Klopp řekl Liverpool přehrál a měl lepší plán než Manchester United jako týmy kreslil na Old Trafford v neděli.

Oba vášniví soupeři setkali na Old Trafford, s trestem James Milner dává hostí v 27. minutě poté, co Paul Pogba ovládal míč v poli.

Ale s šest minut řádných 90 minut hrát, in-form Zlatan Ibrahimovic se vynořil s jeho 14. Premier League branku sezony k utěsnění bod za United.

Po hře, Klopp byl připravený chválit výkon boku Liverpool, ale připustil, že zatímco remíza byla uspokojivá, výkon zasloužili více.

Jurgen Klopp bylo méně než ohromen incidentu Roberto Firmino a Ander Herrera
Jurgen Klopp bylo méně než ohromen incidentu Roberto Firmino a Ander Herrera
„Byla to velmi pozitivní vývoj. Byli jsme lepší stranu, hrál lepší fotbal a měl lepší plán,“ řekl německý Sky Sports.

„Měl jsem pár sestavě problémy, ale kluci udělali opravdu dobře a hráli dobrý fotbal. Bohužel, my jen zaznamenal s trestem a myslím, že z jiných situacích, kdy by mohlo být trochu víc klinické skóre. Zvláště v posledních 20 minut při Nevázané jen hrál dlouhých míčů, pak to bylo těžké.

„Myslím, že bychom si zasloužili tři body, dnes ale teď jsme mít jednu, a to je v pořádku. Představení bylo dobré.

James Milner udeří jeho trest do rohu brány David De Gea je
James Milner udeří jeho trest do rohu brány David De Gea je
„Když jsem si všechno v úvahu, pak remíza nestačí. Pak jsem se myslet na výkon a co musíme udělat, obvykle vyhrát hru, přemýšlet o kvalitě soupeřů, přemýšlet o všem a pak se dívat na hru znovu , vytáhněte košile a říct, kdo může vyhrát pak dnes bylo by můj tým.

„Ale to, jak to je, a to není problém, takže jsme se k bodu United a to je naprosto OK. Vždy je hezčí, když máte tento pracovní tempo a dostaneme všechny tři body, ale to je všechno.“

To bylo také křest ohněm pro 18-letého Trent Alexander-Arnold, který dělal jeho první start Premier League namísto zraněného Nathaniel Clyne, a přišel za pochvalu od svého manažera.
Jejda! Nezapomeňte, musíte se přihlásit pomocí svého Sky ID sledovat Premier League videa
Man Utd 1-1 Liverpool
„Byla to vynikající výkon a dělat to, co udělal hned proti hráči jako Antony Martial,“ dodal Klopp.

„Myslím, že první dvě řeší bylo trochu obtížné a že potřebuje čas, aby se přizpůsobili hře, ale pak to, co chlapec to je. Je dobré ho mít, a aby mu dnes ukázat našim Liverpool příznivců. Právo full-back strana je v dobrých rukou, když pro Clyne není k dispozici. „